Vybavení

Drobnosti, které můžete využít.

PARKOVÁNÍ

Vyhrazená stání pro hosty restaurace Měšťanka jsou po pravé straně budovy. Další místa pro parkování jsou přímo před vstupem do restaurace.

parking 01
parking 02

PRO CYKLISTY

Pokud k nám přijedete na kole, můžete si jej zamknout do stojanu levo před vstupem do restaurace. Stojany jsou zabudované do dlažby.

cyklo

KOČÁRKY

Dětské kočárky můžete umístit do mezidveří vstupu do restaurace nebo je vzít přímo s sebou do restaurace v přízemí, kde je dostatečný prostor u každého stolu.

kocarky 01
kocarky 02

DĚTI

Pro menší děti máme robustní stoličky, ze kterých opravdu nespadnou. Uspořádáte-li u nás akci, mohou se vaše děti zabavit v dětském koutku.

deti 01
detsky-koutek 01

VIDEOPROJEKCE

V klubovně je k dispozici velkoplošný displej umístěný na stěně klubovny. V sále v prvním patře je projektor NEC. Oba prostory najdou využití pro semináře, školení, přednášky, porady.

video 01
video 02

OZVUČENÍ

V sále v prvním patře je k dispozici HiFi systém Panasonic o výkonu 400 W s Bluetooth a USB vstupy. Lehce ozvučí svatby, párty, oslavy a jiné akce. Klubovna je ozvučena reproduktory v nástěnném displeji.

audio 01

LETNÍ TERASA

V letních měsících je k dispozici osvěžující venkovní posezení na zahrádce. Jarní a  podzimní provoz je podle počasí.

letni terasa 01
letni terasa 02

BEZBARIÉROVOST

Celé přízemí restaurace je prostorné, včetně sociálního zázemí. Při rekonstrukci jsme mysleli i na vás s pohybovým omezením či nevidomé. Budete-li potřebovat chvilku soukromí, za restaurací jsou k dispozici křesílka. Dietářům naši profesionální kuchaři rádi upraví jídlo, bude-li to možné.

zttp 01
zttp 02

DÁRKOVÉ POUKAZY

Svým blízkým nebo obchodním partnerům můžete věnovat dárkový poukaz na konzumaci v restauraci Měšťanka. Částka útraty je volitelná. K zakoupení u obsluhy.

poukaz

KUŘÁCI

Kouření je možné před vchodem budovy, kde je umístěn stabilní popelník. Pokud je otevřena letní terasa, lze na ní kouřit v době mimo obědy, pro které máme vyhrazen čas od 11 do 15 hodin.

cyklo

 

 

Váš zážitek začíná u nás!

Pro více informací nebo rezervaci volejte +420 775 339 118 nebo nám napište: